Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

Zdrowa skóra

Napewno chcesz zachować zdrową skórę, stosując najwyższej jakości kremy.

Ładna cera jest odzwierciedleniem naszego wewnętrznego zdrowia - promienieje, gdy osoba jest wypoczęta, pełna pozytywnej energii, zrelaksowana, szarzeje i starzeje się zaś pod wpływem stresu i zmęczenia. Dlatego tak duże znaczenie dla naszej urody i dobrego samopoczucia jest spożywanie właściwej, dobrze zbilansowanej i urozmaiconej diety, picie dużej ilości ciepłych płynów, ruch na świeżym powietrzu, wystarczająca ilość snu, stosowanie odpowiednich suplementów diety, jak również kosmetyków pielęgnacyjnych dobranych do danej cery.

AwokadoPierwszym etapem pielęgnacji jest dokładne oczyszczenie skóry twarzy z obumarłych komórek naskórka, łoju, potu, kurzu, barwników z pomocą mleczka oczyszczającego Hydrating Cleanser Lotion. Ma ono bardzo delikatną konsystencję. Skutecznie oczyści i nawilży skórę twarzy, nie naruszając jej naturalnej warstwy ochronnej. Pozostawi skórę odświeżoną, gładką i miękką w dotyku. Aktywne składniki w mleczku sprawiają, że skóra odzyska swoją jędrność i elastyczność. Skórze wrażliwej, podrażnionej naturalne składniki zawarte w mleczku przyniosą ukojenie.

Stosowanie kosmetyków oczyszczających ma przygotować naszą skórę do nałożenia preparatów nawilżających i odżywczych. Oczyszczanie mleczkiem powinno być stosowanie dwukrotnie w ciągu dnia, rano aby zetrzeć wydzieliny potu, powstałe w ciągu nocy i wieczorem, by usunąć zanieczyszczenia nagromadzone w ciągu dnia.

Dopiero po etapie oczyszczenia twarzy mleczkiem możemy przystąpić do kolejnego etapu pielęgnacji - użycie odpowiedniego kremu regenerującego na dzień Regenerating Cream, lub kremu odżywczego na noc Noursing Cream.

Kremy – odżywcze- przeciwzmarszczkowe – regeneracyjne.

Nareszcie otrzymujecie Panie kremy najwyższej jakości, ze składnikami naturalnymi, przyjaznymi waszej cerze.

Składniki aktywne zawarte w kremie regenerującym na dzień pobudzają wielokierunkowe procesy regeneracyjne w skórze, przywrócą jej odpowiednie nawilżenie, natłuszczenie, elastyczność i gładkość. W bezpieczny i naturalny sposób pomożemy naszej cerze odzyskać witalność oraz wygładzić zmarszczki. Krem ten polecamy również jako podkład pod makijaż.

Krem odżywczy na noc intensywnie odżywi naszą skórę, poprawi jej elastyczność, koloryt, zabezpieczy optymalny poziom wilgoci skóry. Specjalną zaletą kremu jest złożona emulsja składająca z się fazy wodnej i tłuszczowej, która wykazuje natychmiastowe działanie nawilżające i odżywcze. Zapewnia głębokie nawilżenie i stopniowe uwolnienie składników aktywnych.

Najlepsze efekty pielęgnacji można uzyskać, stosując jednocześnie produkty należące do jednej serii kosmetycznej, które wzajemnie uzupełnią swoje działanie.

JojobaW skład produktów wchodzą składniki naturalnego pochodzenia (oleje z awokado, nasion jojoby), nowoczesne komponenty (ceramidy, witaminy), nowa rewolucyjna technologia patentowa: czysta woda o zmniejszonej zawartości deuteru (woda ZZD nazywana także wodą hydro-light). Właściwości wody o zmniejszonej zawartości deuteru to: szybsze nawodnienie, większa elastyczność, lepsza struktura cząsteczek kolagenu i elastyny (efekt przeciwzmarszczkowy), pozytywny wpływ na zdrowe komórki skóry - zwiększona witalność, jak również korzystny wpływ na podział komórki. Im mniejsza zawartość deuteru w wodzie, tym wolniejszy proces podziału komórek. Oznacza to, że proces starzenia się organizmu przebiega wolniej.