Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

NATURAL HGH SUPPORT 90 tabl.
Po 30 roku życia obniża się synteza hormonu wzrostu, co niekorzystnie wpływa na pewne procesy, zachodzące w naszym organizmie. Zmniejsza się masa mięśniowa, stajemy się mniej aktywni, itp. Te same objawy występują w przypadku długotrwałego stresu. Z pomocą Natural HGH Support możesz naturalnie wspierać te zwolnione procesy, bez konieczności bezpośredniej interwencji w funkcjonowanie organizmu.

Z wiekiem obserwuje się stopniowy spadek wydzielania hormonu wzrostu. Wiele osób, by pozbyć się związanych z tym nieprzyjemnych objawów, stara się uzupełniać jego niedobór syntetycznymi środkami. Jednak ma to wiele niepożądanych skutków, ludzie czują do niej awersję, co oczywiście jest zrozumiałe. Natural HGH Support NIE ZAWIERA (!) syntetycznego hormonu wzrostu – to preparat zawierający wysokiej jakości aktywne składniki, pobudzające wydzielanie własnego hormonu wzrostu, w zależności od potrzeb organizmu. Pozytywny wpływ na uwalnianie tego hormonu mają takie substancje jak aminokwasy (zwłaszcza arginina, ornityna, lizyna) oraz kwas gamma-aminomasłowy (GABA), odpowiedzialny za przekazywanie impulsów nerwowych. Składniki te, na zasadzie synergii, współpracują również z witaminami B6 i C, chromem oraz lecytyną. Ten sam efekt wywoływany jest przez ekstrakt z bobu (Vicia faba major).

Hormon wzrostu, naturalnie wytwarzany w naszym organizmie, ma na nas niezwykle korzystny wpływ, bez działań niepożądanych. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Przyspiesza syntezę białek, w efekcie wpływa na zwiększenie masy mięśniowej – z tego powodu często sięgają po niego sportowcy. Z podobnym wynikiem może być stosowany przez starszych ludzi, by powstrzymać spadek masy mięśniowej. Jest zalecany każdej osobie po 30 roku życia, zwłaszcza prowadzącej aktywny tryb życia, która nie cierpi na cukrzycę oraz zaburzenia hormonalne.

UWAGA!
- Natural HGH Support należy przyjmować zawsze na pusty żołądek!
- Nie zaleca się przyjmowania produktu przed 25-tym rokiem życia, jak również w przypadku występowania cukrzycy lub zaburzeń hormonalnych!

Skład:
Piroglutaminin L-argininy 133.3 mg Chlorowodorek L-ornityny 66.7 mg Chlorowodorek L-lizyny 100 mg L-glicyna 16.7 mg L-glutamina 100 mg Kwas gamma-aminomasłowy 33.3 mg Witamina B6 2 mg Witamina C 40 mg Lecytyna (std. 20% fosfatydylocholina) 61.7 mg Chrom 4 mcg Ekstrakt z bobu 83.3 mg
Cena Klubowa: 97.00 zł
Cena Sprzedaży: 129.00 zł

Inne