Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

LION KIDS MULTIVITAMIN+VITAMIN D 90 tabl.
SIŁA MŁODYCH LWIĄTEK
Angażujesz całą energię i wolny czas, by Twój maluch był zdrowy i pełny życia? Mino to nie chce jeść i stale choruje? Przywróć mu dobre samopoczucie!

Zamiast ciastka, daj mu to, czego potrzebuje - odpowiedni zestaw witaminowo- mineralny. Multiwitaminowe tabletki do ssania w kształcie zwierzątek, wzbogacone w witaminę D, niezbędną do prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Ulubione przez dzieci z powodu smaku owoców tropikalnych, a także zabawnych kształtów. Ten nowoczesny preparat nie zawiera cukru, sztucznych barwników ani konserwantów. Opakowanie z bezpieczną zakrętką, dzięki której można mieć pewność, że dziecko nie zje więcej tabletek niż to konieczne.

100 tabletek do ssania Nigdy nie jest za wcześnie, by rozpocząć zdrowy styl życia. Silne, zdrowe dziecko lepiej poradzi sobie w szkole, zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Nie idźmy na kompromis, jeśli w grę wchodzi zdrowie i rozwój naszych dzieci! Dajmy im to, co najlepsze! Nasze pociechy chętnie akceptują tabletki przeznaczone do ssania w kształcie zwierzątek. Z pewnością to ułatwi podawanie im tego suplementu i to w zabawny dla nich sposób. Witaminy to niezbędne do życia związki organiczne. Organizm czerpie je z żywności, ponieważ sam nie jest w stanie (z matymi wyjątkami) ich wytwarzać.

Dzieci, szczególnie w okresie szybkiego rozwoju fizyczno-umystowego, potrzebują odpowiednio zbilansowanej podaży witamin i składników mineralnych. W przypadku ich niedoboru mogą pojawić się różnorodne problemy ze zdrowiem. Organizm potrzebujezwiększonych ilości tych substancji, by zrekompensować również szkodliwy wpływ czynników środowiskowych (np. smogu), nagromadzonych w ciągu ostatnich kilku dekad. Z tego względu bardzo ważne jest wspieranie prawidłowych funkcji naszego organizmu nowoczesnym, wysokiej jakości preparatem witaminowo-mineralnym. Jest to szczególnie istotne w przypadku naszych pociech. We współczesnych multiwitaminach opracowanych pod kątem specyficznych potrzeb dzieci, jak np. Lion Kids Multivitamin + Vitamin D, uwzględniono m.in. beta-karoten, witaminy D,E\C, witaminy z grupy B, a także składniki mineralne: wapń, fosfor, jod, żelazo, magnez, miedź, cynk, magnez, potas, selen i chrom. Witamina D odgrywa znaczącą rolę w rozwoju zdrowych kości i zębów - bierze udział we wchłanianiu oraz wykorzystywaniu wapnia i fosforu oraz przyczynia się do utrzymania stałego poziomu wapnia w osoczu krwi.Składniki aktywne/1 tabletka do ssania: Beta-karoten 0,9 mg

Skład:
Witamina E 7 mg Witamina A 1500 j.m. Witamina C 35 mg Witamina B1 0.5 mg Witamina B2 0.6 mg Witamina B6 0.7 mg Witamina B12 1.5 mcg Witamina D 1 mcg Niacyna 7 mg Kwas pantotenowy 3 mg Kwas foliowy 100 mcg Biotyna 35 mcg Inozytol 1.6 mg Wapń 10 mg Fosfor 10 mg Jod 10 mcg Żelazo 3 mg Magnez 5 mg Miedź 70 mcg Cynk 2 mg Mangan 100 mcg Potas 2 mg Selen 10 mcg Chrom 5 mcg
Cena Klubowa: 39.90 zł
Cena Sprzedaży: 53.00 zł

Multiwitaminy