Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

PROTECT 4 LIFE 90 tabl.
Od tysięcy lat stosowany w tradycyjnej chińskiej medycynie, obecnie jest przedmiotem zainteresowania wielu farmaceutów i lekarzy reprezentujących różne gałęzie medycyny. W jego liściach wykryto obecność substancji czynnych, z których każda działa na organizm w inny sposób - w efekcie wzajemnie uzupełniają swoje działanie.

Nazywany roślinnym eliksirem młodości, pozwala dłużej zachować zdrowie, sprawność umysłową i fizyczną, zwłaszcza w okresach zwiększonego obciążenia organizmu. Jego związki czynne wykazują szczególnie korzystny wpływ na układ nerwowy: zwiększają dostawę tlenu i substancji odżywczych do komórek, uelastyczniają naczynia krwionośne i chronią przed uszkodzeniem osłonki mielinowe włókien nerwowych. Taka pomoc natury jest bezcenna, zwłaszcza dla osób, które skarżą się na szum w uszach, zawroty i bóle głowy, zaburzenia równowagi, osłabienie pamięci czy zmienność nastrojów. Coraz więcej badań naukowych potwierdza, że miłorząb japoński reguluje wydzielanie niektórych hormonów, mających wpływ na prawidłowy metabolizm. W efekcie sprawia, że komórki organizmu lepiej wykorzystują tlen i glukozę do przemian metabolicznych. Z dobrym efektem jest stosowany przez chorych na cukrzycę. Skutecznie można go stosować w astmie, alergii, w chorobie Alzheimera, w chorobach serca i krążenia obwodowego. Przyspiesza gojenie ran (zwłaszcza w okresie rekonwalescencji po zapaleniu żył). Zmniejsza agregację (zlepianie) płytek krwi, powstrzymując tym samym powstawanie zakrzepów w naczyniach krwionośnych. Obniża wysokie ciśnienie krwi, zaś zbyt niskie podwyższa, odgrywając w tym zakresie rolę regulatora. Polepsza krążenie krwi w organizmie, może więc łagodzić nieprzyjemne objawy związane ze starzeniem się organizmu.

Interesujące rezultaty badań nad miłorzębem przedstawili w Journal of Urology Sikora, Sohn i Deutz. Grupie 60 pacjentów, którzy cierpieli na impotencję, podawano dziennie 60 mg wyciągu z miłorzębu. Po 6 miesiącach kuracji 50% pacjentów znów było zdolnych do erekcji, a u 45% pozostałych osób widoczna była poprawa w tętniczym ukrwieniu penisa.

UWAGA!!! Osoby z zaburzeniami krzepliwości krwi lub przyjmujące leki zmniejszające agregację płytek (np. aspirynę), stosując miłorząb japoński, powinny zachować szczególną ostrożność.

Skład:
Beta-karoten 1.8 mg Witamina C 60 mg Witamina E 10 mg Selen 20 mcg Liść Ginkgo biloba 50 mg
Cena Klubowa: 42.00 zł
Cena Sprzedaży: 56.00 zł

Antyoksydanty