Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

POLINESIAN NONI Liquid 946 ml
Morinda citrifolia Ta wiecznie zielona roślina występujetylko w Polinezji, Malezji, Australii oraz południowo-wschodniej Azji. Jejwysokość sięga 10 metrów. Jednakże to nie ta cecha przykuła światową uwagę, lecz niewiarygodnie bogaty skład jej owocu. Królowa owoców zawiera bowiem 18 różnych aminokwasów, również te niezbędne, których nasz organizm nie potrafi sam wytworzyć. Aminokwasy to swego rodzaju „cegiełki" tworzące białka. Zawarte w owocu składniki mineralne, jak np. sód, potas, żelazo, magnez oraz mangan zapewniają organizmowi optymalną ich podaż. Obecność witamin skutecznie wspiera prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a składniki antyoksydacyjne przyczyniają się do ochrony naszych komórek przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.

Noni korzystnie wspiera nasz organizm w samoregeneracji. Jednym z najważniejszych składników jest cząsteczka, zwana prokseroniną. Z prokseroniny nasz organizm wytwarza ksemninę, niezwykle pożyteczną dla organizmu, gdyż bierze ona udział w ważnych procesach fizjologicznych. Skutecznie wspomaga komórki oraz prawidłowe funkcjonowanie układu immunologicznego i hormonalnego. Istnieje wiele sytuacji, które mogą zwiększyć zapotrzebowanie naszego organizmu na kseroninę, ale największy > wpływ mają stres oraz zwiększony wysiłek umysłowy i fizyczny. Niewielkie ilości prokseroniny przyjmujemy wraz z pożywieniem, ale poziom jej zawartości w owocach noni jest wyjątkowy.

Przeciwutleniacze noblisty Tegoroczny laureat Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny - prof. Luc Montagnier - zdradził, co wchodziło w skład „pigułki młodości", którą w czerwcu 2002 roku zalecił papieżowi Janowi Pawłowi II., - Preparat ten - powiedział dziennikarzom Montagnier - składał się z silnych przeciwutleniaczy, opóźniających starzenie się komórek. Jego składniki pozyskiwałem z soku papai i noni. Pożyteczna rola, jaką antyutleniacze odgrywają w ludzkim organizmie, mimo że powszechnie znana, nadal jest niedoceniana.

Skład:
Liofilizowany owoc Noni(w 30 ml) 1000 mg
Cena Klubowa: 192.00 zł
Cena Sprzedaży: 255.00 zł

ZiemiaWodaSlonce