Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

GARLIC CAPS with Extra Parsley 100 kaps.
Czosnek to jedna z najbardziej znanych przypraw. Nie wszyscy jednak wiedzą, że poza charakterystycznym smakiem,posiada także wiele korzystnych właściwości, które pozytywnie wpływają na nasz organizm. Garlic Caps… to preparat zawierający koncentrat oleju czosnku i pietruszki, których składniki aktywne są skutecznie wykorzystywane w medycynie. Odpowiednia budowa kapsułki żelowej zapewnia maksymalną skuteczność produktu oraz wyeliminowanie problemów związanych z jego charakterystycznym zapachem.

Czosnek Jego korzystny wpływ na stan zdrowia znany jest od wielu wieków. Zawiera ponad 200 różnych substancji biologicznie czynnych, m.in. witaminy, składniki mineralne, aminokwasy i enzymy. Długotrwałe przyjmowanie czosnku pozytywnie wpływa na poziom cholesterolu całkowitego, obniża frakcję LDL, chroniąc w ten sposób wewnętrzne ściany naczyń krwionośnych przed złogami cholesterolu. Jego składniki aktywne znane są również z silnych właściwości przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybicznych. Główną substancją czynną czosnku jest allicyna, charakteryzująca się silnym działaniem antybiotycznym. Powstaje z alliny podczas miażdżenia ząbków czosnku. O roślinie tej można przeczytać nawet w najstarszych zapiskach. Egipscy budowniczy piramid otrzymywali czosnek, cebulę oraz rzodkiewkę, by uniknąć chorób zakaźnych. Czosnek był także uwzględniany w diecie rzymskich żołnierzy.

Do niedawna wiele osób powstrzymywało się przed jego spożywaniem z powodu długo utrzymującego się charakterystycznego zapachu. Na szczęście, współczesne preparaty wysokiej jakości, takie jak Garlic Caps… wykorzystują jego zalety bez konieczności zmagania się z nieprzyjemnym zapachem lub zgagą, które są wywołane czosnkiem spożywanym na surowo.

UWAGA!
- Produkty zawierające czosnek należy przyjmować zawsze z dużą ilością płynów.
- Osoby, mające problemy z krzepliwością krwi lub planujące zabieg operacyjny, przed zażyciem preparatów zawierających czosnek zawsze powinny skonsultować się z lekarzem.
- W nielicznych przypadkach kontakt z czosnkiem lub jego spożycie może wywołać reakcję alergiczną.
- Kobiety karmiące piersią powinny wiedzieć, że niektóre składniki czosnku mogą przeniknąć do jej mleka.

Skład:
Czosnek 350 mg Natka Pietruszki 250 mg
Cena Klubowa: 39.00 zł
Cena Sprzedaży: 52.00 zł

Roslinne