Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

Zasady

Kupuj suplementy po najlepszej cenie !

Klient to osoba kupująca produkty firmy CaliVita z 33% marżą od osoby będącej Klubowiczem CV. Klient na ogół pozbawiony jest rzetelnych informacji na temat zastosowania i dawkowania preparatów co powoduje mierny efekt kuracji. Wiele osób kupuje produkt na próbę, nie rozumiejąc, że oczyszczanie i regeneracja organizmu to w przeważającej części przypadków bardzo długi proces, trwający nawet do 6 miesięcy, a nierzadko dłużej, lecz sięgającym przyczyn choroby, a nie efektów czy tylko jej skutków.

Każdy, kto rozumie procesy oczyszczania zachodzące w organiźmie wie, iż na uzdrowienie potrzeba określonej ilości czasu i odpowiedniej recepty składającej się z wielu odpowiednio dobranych naturalnych składników leczniczych. Klubowicz jest osobą, która przyłączyła się do Klubu CaliVita. Zrobiła to dzięki rekomendacji innej osoby, od której otrzymała informacje o działaniu produktów, ich stosowaniu i dawkowaniu.

Jest zatem bardzo ważne kogo wybierzesz na swojego konsultanta. Czy będzie to osoba przypadkowa, czy też będzie to osoba rzeczywiście pasjonująca się tematem zdrowia, medycyny naturalnej, suplementów, posiadająca i zgłębiająca wiedzę na ten temat, osoba, która będzie potrafiła Ci pomóc w doborze zestawu suplementów odpowiedniego do roblemu z jakim się zwrócisz.

Do zapisu są potrzebne następujące informacje o Tobie: imię, nazwisko, adres i pesel. Wraz z zapisem, poza możliwością dokonywania zakupów w niższej, klubowej cenie otrzymasz zestaw materiałów , katalog produktów i możliwość otrzymywania dodatkowych rabatów i premii.

Masz także opłaconą roczną prenumeratę CALINEWS i CALINETinfo -, biuletynów firmowych, w których publikowane są informacje o produktach i ich stosowaniu.

Każdy nowy Klubowicz otrzymuje nadany przez firmę CaliVita kod członkowski. Będąc posiadaczem tego kodu, możesz dokonywać zakupów we wszystkich salonach firmowych w kraju i za granicą. Jego podanie podczas zakupów jest konieczne do doliczenia ich do przyszłego rabatu. Wychodząc naprzeciw trudnej sytuacji życiowej wielu osób, które pomimo wszystko pragną korzystać z produktów CaliVita, firma przewidziała dodatkowe rabaty i premie.

Firma CaliVita na swoich Klubowiczów, nie nakłada obowiązku dokonywania jakichkolwiek zakupów.

W odróżnieniu od wielu innych firm, tutaj o swoich zakupach decydujesz sam.Kupujesz ile potrzebujesz i kiedy chcesz.

Jako Klubowicz możesz zaopatrywać swoich bliskich i znajomych, wtedy sam ustalasz, po jakich cenach udostępniasz produkty. Z marżą czy bez, uwzględniając przy tym np. koszty przesyłki.

Członkostwo jest ważne od chwili przystąpienia, do 31.XII roku kalendarzowego.W przypadku przystąpienia do Klubu po 1.IX danego roku, członkostwo trwa do 31.XII roku następnego.

Karta CaliVita Aby zarejestrować się w klubie CaliVita i móc kupować w cenie aż o 33% niższej, użyj tego formularza .

Zarejestruj się tutaj (kliknij) - wypełniając kartę zgłoszenia, lub, gdy rejestrujesz się w innym serwisie, nie zapomnij o prawidłowym wypełnieniu sekcji dotyczącej twojego konsultanta: Imię i nazwisko: Sławomir Fall, Miasto: Gdańsk, Nr członkowski: 0481211167. Gdybyś miał jakiekolwiek pytania lub wątpliwości lub dzwoń: telefon kom. 511-906-869, 728-309-809, Skype: naturafallStatus - udzielam wszelkich wyjaśnień i porad.