Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

Jak unikać stosowania leków chemicznych?

Czy można uodpornić dziecko przed pójściem do przedszkola?

doktorMój syn ma trzy i pół roku. We wrześniu idzie do przedszkola. Obawiam się tego, ponieważ po raz pierwszy znajdzie się w dużej grupie dzieci. Nie chcę, by - podobnie jak wielu jego rówieśników - stale chorował. Które suplementy żywieniowe mogę bez obaw podawać dziecku w jego wieku, aby wzmocnić jego system immunologiczny?

W przypadku dzieci w wieku przedszkolnym, zalecane jest zażywanie Lion Kids Multivitamin oraz Lion Kids C. System immunologiczny niezwykle skutecznie wzmacnia Polinesian Noni, którego zalecana dawka dla dzieka w wieku przedszkolnym wynosi od 1/2 do 1 łyżeczki do herbaty dziennie. Sok z noni ma miły smak - z tego powodu dzieci chętnie go zażywają.

Osteoporoza.

Jestem kobietą w wieku 30 lat. Moja mama cierpi na osteoporozę, więc obawiam się, że ja również mogę mieć tego typu problemy. Chciałabym się dowiedzieć, kiedy i w jakiej dawce warto, w celach profilaktycznych, włączyć do diety Strong Bones?

Aby uniknąć osteoporozy już teraz może Pani zażywać Strong Bones. Na razie wystarczy 1 kapsułka dziennie. Proponuję, by nie spożywać go podczas jedzenia oraz wraz z innymi suplementami. Proszę również nie zapominać o tym, że w profilaktyce osteoporozy ogromne znaczenie odgrywa ruch.

Niezbędnik podróżny w ciepłe kraje, nie poświęcaj wakacji kosztem choroby.

Przezorny nie choruje tylko odpoczywa.

W sierpniu spędziliśmy z moim mężem dwa tygodnie w Turcji. Niestety, wakacje nie przebiegały tak, jak planowałam. Obce dania niewiadomego pochodzenia oraz tamtejsza woda zupełnie zaburzyły pracę moich jelit. Już tydzień mija od powrotu do domu, a ja wciąż mam biegunkę. Co mam zrobić? Ponadto, doznałam także "udaru słonecznego", którego skutki odczuwam do tej pory

Jak unikać stosowania leków chemicznych?

Wyjeżdżając zagranicę warto zabrać ze sobą ParaProteX, Ac-Zymes oraz OxyMax. Ten ostatni produkt nie tylko warto stosować z wodą pitną, ale można także w wodzie z OxyMax-em porządnie umyć owoce. W Pani przypadku, polecam zażywać ParaProteX w ilości 3 x 1 tabletkę oraz Ac-Zymes: 3 x 1 kapsułkę dziennie. Należy przy tym pić dużo płynów!

Co warto stosować przed egzaminami.

Majowa sesja egzaminacyjna zupełnie mnie wykończyła. Dużo się uczyłam, jednak podczas egzaminów nie potrafiłam dać z siebie wszystkiego. W decydujących momentach zupełnie mnie zablokowało. Chciałabym wypróbować Energy Memory, ale nie wiem, czy już teraz we wrześniu, mam zacząć go stosować, czy tylko podczas sesji egzaminacyjnej. W jakiej ilości powinnam go zażywać?

Proszę najpierw dobrze wypocząć, a kiedy znów zacznie się Pani uczyć, proszę zacząć zażywać Energy Memory. Podczas największego napięcia i w dniach egzaminów, można zażywać nawet 2-3 tabletki dziennie, co więcej, przed egzaminem można wziąć nawet 2 tabletki na raz. Propnuję do tego Tryple Potency Lecithin, Witaminę C-500.

Wspomaganie terapii rakowej

Wykryto u mnie raka pęcherzyka. Regularnie uczęszczam na terapię laserową, po której z kolei źle się czuję, czasami trzymam się wręcz resztkami sił. Jak można temu zapobiec?

Obok klasycznego leczenia zalecanego przez lekarza, swoje samopoczucie i ogólny stan można poprawić zażywając systematyczne Immunaid, Polinesian Noni oraz Spirulinę Max. Ponadto warto również stosować mocny antyoksydant, na przykład, Coenzyme Q10/Super Co Q10 Plus lub Mega Protect 4Life.

Jak radzić sobie ze stresem i napięciem chorobowym?

Pod względem fizycznym jestem całkiem zdrowy, jednak cały czas mam kiepski nastrój. Z niczego nie potrafię się cieszyć, wszystko mnie drażni, "wybucham" z powodu najdrobniejszych spraw. Wiem, że jestem nieznośny dla mojego otoczenia, jednak nie mam wystarczająco sił, by zachować się inaczej. Czy jest jakieś rozwiązanie mojego problemu?

W przypadku Pańskich dolegliwości może pomóc preparat Rhodiolin, zawierający unikalną roślinę adaptogenną - Rhodiola rosea (Różeniec górski). Nie jest to środek uspokajający w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, nie można się od niego uzależnić, jest jednak bardzo skuteczny.

dr Edith Varga