Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

Aquarion

Woda urody i zdrowia

Ludzie szukają korzeni młodości już od wielu stuleci, ale to Urządzenie wprowadza rewolucję. w utrzymywaniu dobrego zdrowia.

AquarionAquarion - Ludzie szukają korzeni młodości już od wielu stuleci, ale to urządzenie wprowadza rewolucję w utrzymywaniu dobrego zdrowia. Woda XXI wieku. W urządzeniu „Aquarion” uzyskasz wodę alkaliczną i kwaśną. Jakie korzyści masz z picia wody alkalicznej: już w ciągu minuty może poprawić zdolność koncentracji i myślenia, może zlikwidować problemy z alergią, cukrzycą, otyłością, osteoporozą, nadciśnieniem, bólem stawów, a zatem świetnie alkalizuje organizm.dr. Józef Kohan

Kwaśna woda z Aquarionu jest znakomita dla Twojej skóry, może także w znaczący sposób zmniejszyć podrażnienia błony śluzowej nosa w przypadku alergii na pyłki. Jest również doskonała dla kobiet do higieny intymnej. Podczas picia alkalicznej wody jonizowanej dochodzi do wypłukiwania zgromadzonych w organizmie toksyn, a następnie są one usuwane przez pory z pomocą kwaśnej wody.

Aquarion - masz w domu wodę na miarę 21 wieku.

Kupiłeś to urządzenie, kupiłeś zdrowie. Nie dźwigasz już butelek z bardzo marnej jakości wodą.

Filtr i urządzenie do jonizowania wody

Ludzie szukają korzeni młodości już od wielu stuleci, a może też od czasów przed naszą erą. Chcą odnaleźć nadzwyczajny rodzaj wody o właściwościach leczniczych. Chcą odkryć - eliksir młodości - który może cofnąć czas, przez co nadal będziemy młodzi, albo rozwiążą się nasze problemy zdrowotne. Bez wątpienia odkrycia w tym zasięgu prowadzone są i w dzisiejszych czasach, ale metody tych badań uległy zmianie. Odpowiednio dobrane przez nas suplementy, najlepsze na Polskim rynku urządzenie do jonizacji wody, sprawdzone przez lekarzy, przywrócą twojemu organizmowi równowagę, siłę i zdrowie. Tylko naturalne witaminy, minerały chelatowe, działające aktywnie zioła, będą pomagać i zapobiegać chorobom, nowotworowym ZEN THONIK,OCEAN 21, NONI, Witaminy C, E, B,- choroby serca, Minerały - choroby reumatyczne i serca, Strong Bones, Power Mins - przyniosą twojemu organizmowi to, na co oczekiwał, a czego nikt Ci nie polecił.

Woda ma ogromne znaczenie dla życia na naszej planecie. Każdy z nas składa się z 70-98 % wody, z tej przyczyny prawidłowa ilość wody w organizmie jest nie naprawdę bardzo ważna z punktu widzenia zachowania naszego zdrowia.

Woda pełni wiele ważnych funkcji:

Pić wodę musimy nie tylko wtedy kiedy chce nam się pić. Pragnienie jest świadectwem niedoboru wody. Organizm ludzki nie potrafi przechowywać, ani gromadzić zapasów wody, dlatego trzeba cały czas ją uzupełniać. Aby utrzymać równowagę i regularny przebieg procesów zdrowotnych organizmu, należy codziennie pić około 2,5 litra wody. Oczywiście w pewnych okolicznosciach należy zwiększyć tą ilość wody nawet do 3-4 litrów dziennie, np. gdy bardzo się pocimy ( w wakacje lub uprawiając jakiś sport lub ciężko pracujemy fizycznie). Bardzo istotne jest picie odpowiedniej ilości zdrowej wody. Teraz to bardziej jest możliwe, gdyż są już osiągalne urządzenia do uzdatniania wody z wodociągu. Rewelacyjnych urządzeniem jest Aquarion.

AquarionGdy zamontujesz Aquarion, woda popłynie najpierw przez automatyczny filtr, który odfiltrowuje duże zanieczyszczenia. Urządzenia posiada też położony wewnątrz filtr o wielkości 0,01 mikrona, który oczyszcza wodę z bakterii i wirusów. Po ukończeniu etapu filtracji, woda zostaje poddana jonizacji. Odbywa się to w tytanowo-platynowym pojemniku między dwoma elatrodami. Te dwie elektrody i wewnętrzna część pojemnika rozdzielone są specjalną membraną. Sami możemy podjąć decyzję, jakie chcemy uzyskać własciwości wody i w odpowiedni sposób przystosować do tego urządzenie. Oprócz tego, obecność turmalinu o specjalnych właściwościach wzbogaca wodę w ujemne jony.

Aquarion ma unikalną, charakterystyczną właściwość: potrafi oddzielać wodę na wodę kwaśną lub alkaliczną. Pierwotne badania w tym zasięgu rozpoczęły się ok. 50 lat temu w Japonii i byłym ZSRR. W czasie doświadczeń na roślinach i zwierzętach zaczęto zauważać coraz więcej korzytsnych zmian. Zdecydowano więc zrobić badania na ludziach. Efekt końcowy przeszedł wszelkie przewidywania.

Przyrząd produkuje jonizowaną wodę, filtrując kilka razy tzw. "kranówkę" i usuwając z niej chlor dzięki elektrodom. Po filtracji, woda będzie miała albo odczyn pH kwaśny albo zasadowy. Organizm ludzki ma odczyn delikatnie zasadowy, więc konsumpcja jonizowanej wody alkalicznej nie ma na nasz organizm negatywnego wpływu, a wprost przeciwnie - jonizowana woda wspomaga prawidłowe jego działanie i funkcjonowanie. Wodę kwaśną możemy użyć tylko zewnętrznie. Możemy ją też używać stosować do odkażania  powierzchni, bez używania substancji chemicznych.[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] Następna>>