Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

Grzybica, grzyby, drożdżaki, candyda.

Czy znasz tą groźną chorobę, oraz naturalne sposoby walki z nią?

Lecz się póki nie jest za późno!

Aby nikt nam nie mówił oto idzie zgrzybiała staruszka lub staruszek. Żona przyjaciela powątpiewała, kiedy rozpoczął kurację Para Protex i Ac Zymes przeciw grzybicy gardła( leczonej bezskutecznie antybiotykami), ale gdy po latach mógł znów śpiewać, uwierzyła w skuteczność leczenia naturalnego.

Grzybica dotyka wielu ludzi.

Wiąże się ta popularność choroby tym iż miejsca publiczne są miejscem roznoszenia bakterii, grzybów, które nie tylko powodują grzybicę, ale również inne niebezpieczne choroby jak np. gronkowiec złocisty. Grzybicę należy leczyć od razu po zauważeniu pierwszych objawów gdyż nie leczenie powoduje zasiedlanie wielu organów naszego organizmu doprowadzając do bardzo poważnych schorzeń. Należy również mieć na uwadze współlokatorów, którzy są narażeni na kontakt z grzybicą. Nie lekceważ pierwszych objawów bo sama GRZYBICA nie przejdzie, a nie leczona doprowadzi do trwałych urazów, oszpecenia ciała, aż do nowotworów włącznie

Ta strona poprowadzi Cię do sukcesu i podpowie, jak radzić sobie z grzybicą - drożdżakami.

Musisz wiedzieć, że antybiotyki tak często serwowane nawet przy chorobach pochodzenia wirusowego, są potężnym sprzymierzeńcem ww. chorób, których gwałtowny rozwój następuje właśnie przy wyniszczeniu dobrej flory bakteryjnej. W to miejsce błyskawicznie wchodzą drożdżaki i grzyby. Sprzyja temu również osłabienie spowodowane chorobami.

Duży wpływ ma również nasze odżywianie - nadmiar węglowodanów, które są zasadniczym ich daniem - stąd powiedzenie ; jeśli poznałeś wroga to zagłódź go na śmierć. Te choroby, tak modnie nazywane alergicznymi, to nic innego jak nadmierna obecność pasożytów. Tak chętnie leczona przez lekarzy antybiotykami czy sterydami, które działają na skutek, a nie przyczynę. Należy jednak sięgnąć do przyczyny choroby - oczyszczając organizm z pasożytów - (klinkij Oczyszczanie organizmu).

Składniki ParaProteXu wzmacniają odporność, oczyszczają jelita, wykazują właściwości odkażające i przeciwzapalne, stwarzają niekorzystne warunki dla rozwoju pasożytów.

Równocześnie należy przywrócić prawidłową florę jelit stosując bakterie acidofilne, które występują w preparacie Ac-Zymes i ProbioBalance.

Co tak naprawdę powoduje lawinowe namnażanie grzybicy i drożdżycy:

Swędzenie odbytu może być bardzo nieprzyjemne, drapanie się w tym miejscu jest bardzo kłopotliwe, a ponadto może doprowadzić do uszkodzenia wrażliwej skóry. Przyczyny swędzenia odbytu są różne, jeżeli jednak swędzenie trwa dłużej niż 5-6 dni najprawdopodobniej mamy do czynienia z grzybicą. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą ci zwalczyć grzybicę. Sprzyjającymi warunkami , które przyspieszają rozwój grzyba to kwasica metaboliczna oraz procesy gnilne w jelitach, z którymi najczęściej mamy do czynienia w okresie infekcji wirusowej lub bakteryjnej, przebiegającej z gorączką i leczonej antybiotykami niszczącymi florę bakteryjną jelit.

Przerost grzybicy rozpoczyna się w jelitach, ale może rozprzestrzenić się we wszystkich narządach wewnętrznych i rozpoznawany jest jako drożdżyca systemowa albo ,, zespół candida".Sprzyjającymi warunkami , które przyspieszają rozwój grzyba to w/w kwasica metaboliczna oraz procesy gnilne w jelitach, z którymi najczęściej mamy do czynienia w okresie infekcji wirusowej lub bakteryjnej, przebiegającej z gorączką i leczonej antybiotykami niszczącymi florę bakteryjną jelit.[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] Następna>>