Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

Lewatywy - oczyszczanie jelita grubego, gwarantem zdrowia.

Lewatywy-oczyszczanie jelita grubego, przy ciężkich schorzeniach – nowotwory, układ nerwowy, owrzodzenia, zaparcia, żylaki, wypadanie włosów, łuszczyca, alergie, migreny, choroby reumatyczne.

Wielki Hipokrates mówił, że:
”Człowiek rodzi się zdrowy, wszystkie choroby przychodzą do niego przez usta z pożywienia"
.

Lewatywa przemywa jelito grube. Tysiące kosmków, z których się składa, zostaje oczyszczone i "wymyte", dzięki czemu mogą one w pełni wchłaniać wszystkie witaminy, enzymy, hormony i aminokwasy do organizmu. Z witamin, organizm tworzy nowe komórki potrzebne człowiekowi do zdrowia.

Złogi kamieni kałowych, oraz gęstego śluzu, (w którym mieszczą się masy pasożytów, ich jaj oraz bakterii i toksyn) zalegającego ściany i uchyłki jelita grubego, powodują liczne choroby sąsiadujących narządów. Usunięcie starych złogów powoduje poprzez domineralizowanie krwi, wyleczenie całego organizmu z chorób.

Jeśli spożywamy produkty białkowe(mięso) i węglowodanowe (ziemniaki, chleb słodycze itd.), to powodują one procesy gnilne. Wielu z nas niestarannie miażdży pożywienie, jest ono niestarannie mieszane ze śliną, a wiemy, że proces trawienia rozpoczyna się już w ustach. Te niestrawione resztki pożywienia gnijąc przez lata w jelitach. Powodują powstawanie kamieni kałowych, które przez wiele lat nosimy w sobie!
(TAK TAK KAŻDY Z NAS – włącznie z dziećmi). Czy wiesz, że może ich być od 8 do 20 kg (w zależności od wagi ciała) - tych niezmiernie toksycznych substancji w Twoim ciele? Z powyższych powodów powstają w twoich jelitach, a dalej całym organizmie także pleśni, grzyby (candida), przewlekłe drożdżyce, które wydzielają rakotwórcze toksyny, oraz wiele bakterii chorobotwórczych.

Jeżeli nasz układ trawienny funkcjonuje jak powyżej to zbierające się złogi i toksyny w całym organizmie! Powodują złą pracę wątroby (oczyszczanie wątroby), która nie nadąża z odtruwaniem krwi z trucizn i toksyn. To powoduje odkładanie się tych toksyn i cholesterolu w naczyniach krwionośnych, oraz w samej wątrobie, a to powoduje powstawanie piasku i kamieni wapiennych w woreczku żółciowym, a w stawach i mięśniach odkładają się sole mineralne, co powoduje ich choroby.

Choroba i śmierć zaczyna się w jelicie grubym i wątrobie

Oznaki, które wskazują na złą pracę jelita grubego:

- zaparcie, gazy, nieprzyjemny oddech, na języku nalot (biały,albo szary);
- nagłe bóle głowy;
- lekkie stany depresyjne, apatia, rozdrażnienie, ospałość;
- bóle i kurcze w brzuchu;
- uczucie ciężkości w dolnej części ciała;
- wypryski na skórze;
- nieprzyjemny zapach ciała;
- stolec oddawany z trudem, mamy wrażenie, że nie do końca się wypróżniliśmy;
- wrzodowe zapalenie jelita (zapalenie śluzówki jelita grubego);
- powstawanie wrzodów;

Spotykane najczęściej symptomy zewnętrzne:

- zmiany skórne;
- zapalenie stawów;
- zapalenie spojówek;
- zapalenie śluzówki jamy ustnej;
- choroby wątroby;
- czarny nalot na zębach;

To są objawy występowania ukrytej zmiany degeneracyjnej śluzówki jelita grubego, pokrycie jej czarną warstwą pleśni i brakiem witaminy B i A. Jest symptomatyczne, że wszystkie dysfunkcje jelita grubego i wątroby wpływają na inne objawy zdrowotne, jak np.
- skórę śluzówki;
- nieżyt nosa;
- zapalenie jamy ustnej;
- zapalenie dziąseł;
- zapalenie języka;
- zapalenie zatok;
- angina;
- bóle zębów;
- dychawica oskrzelowa;
- opryszczka zwyczajna;

Jeżeli masz podobne symptomy, to jest to najwyższa pora na oczyszczenie
jelita grubego i wątroby!

Przeprowadź test czy Twoje jelito grube prawidłowo pracuje:

TEST BURACZKOWY:

Wypij około 100 ml. soku z buraka czerwonego. Po 4 godzinach sprawdź kolor swojego moczu.
Jeżeli mocz zabarwił się na kolor czerwony, to znaczy, że Twoje jelito funkcjonuje nieprawidłowo![ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] Następna>>