Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

Odchudzanie = witaminy + minerały

Otyłość to nadmiar węglowodanów prostych !

Warzywa Zamiast męczyć się latami z otyłością, zapoznaj się z wiedzą,co zrobić, aby mieć wzorową sylwetkę lub zbliżoną do wzorca? To nie genetyka, nie nadmiar zjedzonych tłuszczy, nie obżarstwo. Brak choćby jednego minerału, jednej witaminy powoduje, że komórki są głodne i chce się nam jeść. Ciesz się, że masz apetyt, bo to oznacza, że twój organizm jeszcze szuka, a gdy dasz, co potrzeba, to sam wyreguluje ilość pożywienia. Brak minerałów takich jak: Ca, Mg, Cn, Fe, Zn, Se, Cr oraz multiwitamin i dobrych tłuszczy (więcej o tłuszczach) powoduje jedzenie byle czego, czyli węglowodanów prostych.

ParaJeśli odchudzasz się od wielu lat, to pamiętaj, że białko do życia jest potrzebne i może być ono transportowane tylko przy pomocy minerałów, ale właściwych i odpowiednio dobranych (więcej o minerałach). odchudzanieGdy ich w organizmie zabraknie, to w ich miejsce "wchodzą" minerały niebezpieczne i szkodliwe. Gdy jesteś młoda(y) - organizm sobie poradzi, lecz z biegiem czasu do częstotliwości złych minerałów będą dochodziły patogeny o podobnej częstości i zaczniesz chorować.

Człowiek chce być piękny, jego życie zależy od "używania" wspaniałego rozumu. Bo można mieć 40 lat i być bardzo szczupłą osobą (jak modelka) z poprzecznymi zmarszczkami oraz "papierową" cerą, ale bez energii życiowej.No można i tak... Ale po co, gdy można mieć 60 lat i super sylwetkę oraz ładną cerę bez używania kremów. Prawidłowo odżywiony organizm radzi sobie ze wszystkim, lecz to wymaga wiedzy i samodyscypliny. Twoja kuchnia jest twoją apteką i ma Cię żywić i leczyć.

Jedz to, co tu widzisz, ale nie mieszaj z węglowodanami.

szynkaszynkaszynkaszynka

Gdy nie było jeszcze w Polsce suplementów, a wiedziałem już o co chodzi, to gotowanie i zestawianie odpowiednich posiłków było bardzo kłopotliwe - teraz jest proste. Suplementacja witaminowo-mineralna (biologicznie czynne suplementy) powoduje, że nawet przechodzenie obok 100 sklepów ze słodyczami nie robi na mnie wrażenia. Zdarza się jednak, że na uroczystościach zjem coś słodkiego, lecz już od lat nie odczuwam żadnej przyjemność, raczej robię to dla gospodyni - bo juz nie dla siebie.

Jak pomóc organizmowi by przywrócić równowagę? - Jedz zgodnie z Twoją grupą krwi.

Pakiet

Dodatkowo

Jeśli masz stłuszczoną wątrobę, to zacznij od Liver Aid 3x2 kapsułki + Ac-Zymes 3x1 i dopiero po zjedzeniu całego opakowania Liver Aid zacznij się odchudzać. Pamiętaj jednak, że po uzyskaniu odpowiedniej sylwetki Twój organizm nadal będzie potrzebował minerałów i witamin.