Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

Ciąża!

Jak zajść i utrzymać ciąże?

Bobasek

Kiedy wreszcie zaszłam w ciążę, często myślałam o swoim, jeszcze nie narodzonym dziecku. Jaki będzie miało kolor oczu, włosy blond czy ciemne? Czy będzie lepiej uczyło się matematyki, czy też bardziej polubi przedmioty humanistyczne? Ale przede wszystkim marzyłam o tym, by było zdrowe. Kiedy razem z mężem zaczęliśmy uczęszczać na zajęcia szkoły rodzenia, okazało się, że nie tylko dla nas było to najważniejsze!

CiążaPrawie wszystkie przyszłe matki obawiają się o stan zdrowia swojego nienarodzonego maleństwa. To jak najbardziej naturalny odruch. Każda z nich pragnie, by jej pociecha była okazem zdrowia. Na szczęście, to właśnie matka ma największy wpływ na to, czy jej dziecko spełni te oczekiwania.

Podstawowe wytyczne w okresie ciąży to: odpowiednia dieta, bazująca na zasadzie "jeść dla dwojga", nie zaś "jeść za dwoje", całkowita rezygnacja z nikotyny, mocnej kawy, herbaty oraz z alkoholu. Przyszła mama powinna się wysypiać, dużo spacerować, może nawet uprawiać sporty, jeżeli wcześniej uzgodni to ze swoim lekarzem.

New LifeZarówno ciąża, jak i karmienie piersią to dwa okresy w życiu kobiety stawiające jej najwyższe wymagania, którym nie zawsze jest w stanie sprostać. Dlatego lekarze coraz częściej polecają im, oprócz racjonalnego odżywiania, dodatkowo stosowanie odpowiedniego preparatu witaminowo-mineralnego. Lekarze mają swoje ulubione preparaty, które zalecają od lat, bo też od lat dostępne są one na rynku. Robią to więc poniekąd z przyzwyczajenia. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, gdy ciężarna sama zasugeruje swojemu lekarzowi produkt, który chciałaby zażywać, np. New Life. Rozsądny lekarz, który nie zna tego preparatu, na pewno najpierw będzie chciał zapoznać się z jego składem. Możemy więc uprzedzić jego zamiar i przynieść na wizytę ulotkę informacyjną.

Jesteśmy przekonani, że skład New Life zyska jego pozytywną aprobatę: starannie dobrany zestaw składników odżywczych w odpowiednich proporcjach i dawkach, a więc bezpiecznych zarówno dla rozwijającego się dziecka, jak i jego matki. Nie dziwi więc fakt, że New Life zyskuje coraz więcej zwolenniczek nie tylko wśród przyszłych mam. Spytaliśmy, co sądzi o tym preparacie również lekarz - specjalista

Niepłodność!

Co wiesz o walce z niepłodnością - skuteczna pomoc w walce z niepłodnością

CiążaDo mojego gabinetu zgłosiła się młoda 25-letnia kobieta, która od 3 lat bezskutecznie próbowała zajść w ciążę. W badaniach analitycznych oraz w przedmiotowym badaniu ginekologicznym nie stwierdziłam odchyleń od stanu prawidłowego. Mąż, 28-letni zdrowy mężczyzna, z wynikiem badania nasienia w granicach normy.

Po dokładnym zebraniu wywiadu okazało się, że chociaż sami nie palą papierosów, to przebywają około 12 godzin dziennie w zadymionym pomieszczeniu - prowadzą pub, w którym większość gości pali papierosy. Odżywiają się głównie żywnością typu fast - food, z małą ilością warzyw i owoców.

Zaleciłam obojgu New Life 2x1 tabl. , a w dni, w których pracują w pubie, dodatkowo Smokerade i C-Plus Flavonoids w dawce 2x1 tabl. Po 3 miesiącach kuracji moja pacjentka zgłosiła się na wizytę z powodu zatrzymania miesiączki. Stwierdziłam prawidłową wewnątrzmaciczną ciążę, wielkości 6 tygodni. Wykonane po miesiącu badanie USG potwierdziło obecność żywej ciąży - radość mojej pacjentki i jej męża była ogromna, przyznali, że pierwszą informację o ciąży przyjęli z niedowierzaniem. New Life był cały czas kontynuowany, również przyszły ojciec dziecka nie zrezygnował z przyjmowania preparatu.

Ciąża przebiegała prawidłowo, bez jakichkolwiek powikłań, a w 39/40 tygodniu siłami natury przyszła na świat zdrowa dziewczynka o masie 3200 g i skali Apgar 10. W tej chwili ma już 10 miesięcy i nadal wspaniale się rozwija.

Mąż mojej pacjentki bardzo polubił New Life i nadal chętnie zażywa ten preparat, szczególnie w okresie wytężonej pracy. Odczuwa po nim znaczny przypływ energii, poprawę kondycji, odporności na stres i infekcje, a także widoczną poprawę stanu włosów i paznokci. Zauważył również znacznie mniejszą podatność na próchnicę zębów.[ 1 ] [ 2 ] Następna>>