Rak - Nowotwory - profilaktyka - odżywianie - suplementowanie
Od teraz twoja walka z nowotworem może być skuteczniejsza.
Nowa medycyna żywienia - żywność działająca lekowo, witaminy i minerały - kontra RAK, NOWOTWORY bez choroby to omega-3, rak żywi się cukrem, a podpiera stresem. Jak być zdrowym na chorej planecie, wyżej wymienione środowisko antyrakowe omega-3, dobra proporcja to 1 omega-3 do 4 omega-6,Wzorcowa proporcja to 1 : 1. A jaka jest nasza codzienna proporcja? 1 :40.
Epidemia raka w Polsce i na świecie.
Rozpoczynaj swą terapię od diety antyrakowej oraz dużych dawek Omega-3 (usuwa stany zapalne), witaminy C-500, C plus(chroni komórki), SharkAid - powstrzymuje wzrost guzów (hamuje rozwój drobnych naczyń krwionośnych, dostarczających pokarm guzowi), brak guzów - Cullevit i ImmunAid, Noni-(non stop) i Ocean 21. po chemi stosować duże ilości Liver Aid i Lecytynę - odtruwanie i regeneracja komórek wątroby. Przy mocnej guzowatości dodać Garlic Caps, Power Mins, Ac-Zymes, Spirulinę, Super Co Q10 Plus, Mega Protecct 4 Life. Wyżej wymienione produkty należy stosować w zwiększonych dawkach dobranych indywidualnie do stanu choroby.
Podam w tym miejscu typowy przykład z USA otóż dwoje fanatyków na własną rękę rozpoczęło poszukiwania przyczyn szerzenia się epidemii raka w wyjątkowo spokojnym miejscu, na wysokim brzegu ponad Pacyfikiem, koło San Francisco ośrodek pomocy ludziom z choroba nowotworową, mieszkańcy spożywają wyłącznie organiczną żywność. Dwa razy dziennie ćwiczą jogę. Mogą swobodnie rozmawiać ze wszystkimi. Chorzy na raka lekarze przyjeżdżają tu niekiedy w poszukiwaniu odpowiedzi, których nie znaleźli w akademii medycznej. Z biegiem lat w ośrodku zauważono, że wśród zmarłych jest coraz więcej młodych ludzi. Obecnie rak często atakuje tych, którzy nigdy nie palili i prowadzili "zrównoważone życie". Jakaś ukryta, niezrozumiała przyczyna sprawia, że trzydziestoletnia kobieta ma raka piersi z przerzutami, a młodzi, pozornie zdrowi mężczyźni cierpią na chłoniaki, raka okrężnicy lub prostaty. Wydaje się, że nie ma żadnego dobrego wytłumaczenia, dlaczego coraz młodsi ludzie chorują na raka. A jednak chorzy dociekliwi, w tym nawet lekarze znajdują przyczyny, jakie czytaj dalej.
Czy wiesz, dlaczego rak i nowotwory zbierają takie żniwo i jaka jest tego przyczyna?
Od 1940 roku liczba chorych na raka wzrasta we wszystkich uprzemysłowionych krajach. Ta tendencja przybrała na sile od 1975 roku i jest szczególnie wyraźna wśród ludzi młodych. W Stanach Zjednoczonych, w okresie od 1975 do 1994 roku częstotliwość występowania raka wśród kobiet poniżej czterdziestego piątego roku życia wzrastała o 1,6% rocznie, a wśród mężczyzn o 1,8%'. W niektórych krajach europejskich - między innymi we Francji - częstotliwość zachorowań na raka wzrosła o 60% w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Trudno w tej sytuacji nie zastanawiać się, czy nie stoimy w obliczu epidemii. Gdy kilka lat temu zadano pytanie znanemu profesorowi onkologii na w/w temat, udzielił wielu wymijających odpowiedzi, które miały uspokoić opinię publiczną. „Nie ma nic zaskakującego w tym zjawisku - stwierdził. - Skoro obecnie ludzie żyją dłużej niż w 1940 roku, to jest rzeczą normalną, że częstotliwość występowania raka jest większa. Poza tym kobiety rodzą dzieci w późniejszym wieku, są, zatem bardziej narażone na raka piersi. Skoro rak jest wcześniej wykrywany, to oczywiście rejestrujemy większą liczbę przypadków. Sens jego wypowiedzi był jasny: nie powinniśmy dać się zwieść alarmistycznym krzykom o Bóg raczy wiedzieć, jakich tajemniczych czynnikach chorobotwórczych. Powinniśmy raczej poświęcić więcej energii badaniom mającym na celu ulepszenie metod terapii i wczesnego wykrywania raka - dwóch filarów współczesnej onkologii. To było bardziej pocieszające nastawienie.
Dziś jednak nawet ten arcykonserwatywny onkolog zmienił zdanie.
Fakty są druzgoczące. Doktor Annie Sasco, która od sześciu lat kieruje wydziałem epidemiologicznym zapobiegania raka WHO, wskazuje dane, które zapewne nakłoniły osoby wolące nie dostrzegać pewnych faktów do zmiany zdania? Wzrostu liczby zachorowań na raka nie można wyjaśnić wyłącznie jako efektu starzenia się populacji. WHO zwróciła uwagę na ten fakt w piśmie "Lancet" w 2004 roku: od 1970 roku szczególnie silnie wzrosła między innymi częstotliwość występowania chorób nowotworowych wśród dzieci i młodzieży. To prawda, że istnieje niewielki wzrost zagrożenia wśród kobiet, które rodzą pierwsze dziecko po ukończeniu trzydziestu lat, ale ten czynnik wyjaśnia tylko bardzo niewielką część wzrostu częstości zachorowań na raka. Częstotliwość raka prostaty, (który z definicji jest chorobą wyłącznie mężczyzn) wzrosła jeszcze bardziej niż raka piersi w krajach Zachodu. W wielu krajach europejskich w latach 1978-2000 wzrosła o 200%, a w Stanach Zjednoczonych o258% w tym samym okresie. Nie może tego wyjaśnić również wcześniejsze wykrywanie raka, ponieważ wzrost częstotliwości zachorowań dotyczy też nowotworów, które nie są rutynowo poszukiwane (trzustki, płuc, mózgu, jąder, gruczołów chłonnych), a może nawet jest jeszcze wyraźniejszy.
[ 1 ] [ 2 ] Następna>>