Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

Wątroba – oczyszczanie.

Czy zastanawiałeś, jakie przyczyny powodują twoje choroby, oraz bardzo niską odporność i dlaczego oczyszczanie jest tak ważne?

Kuracja wg. Dr. Huldy Regehr Clark, poparte moim doświadczeniem! Chcesz wiedzieć co możesz mieć w wątrobie?Sławek Od jednego z najważniejszych organów naszego ciała, oczyszczalni naszego organizmu, jakim jest wątroba oraz układu krwionośnego zależy stan pracy: serca, przewodu pokarmowego, organów trawiennych, nerek, mózgu, układu limfatycznego, systemu nerwowego oraz stan naszej psychiki. Powód to spożywanie mieszanych produktów jak tłuszcze plus nadmierne ilości węglowodanów, które są powodem nadprodukcji cholesterolu odkładanego w układzie krwionośnym i wątrobie. Jest ona wtedy wypełniona korkami cholesterolu, łuskami bilirubiny, resztkami obumarłych krwinek czerwonych. W oczyszczaniu wątroby pomaga Liver Aid  ale jest to produkt dla cierpliwych-polecam go w stanach zapalnych, leczeniach poalkocholowych, po usunięciu woreczka, wszelkich zatruciach.Wątroba Ci, którzy oczyścili wątrobę w całości pozbywają się kłopotów zdrowotnych na dłuższy okres, oddalając widmo operacji woreczka żółciowego. Zapchana wątroba złogami toksycznymi i cholesterolowymi, działa niszcząco na serce, nerki, trzustkę, co z kolei powoduje następne schorzenia: stwardnienie rozsiane, nadciśnienie tętnicze, miażdżycę, cukrzycę, choroby uczuleniowe. Jeżeli kochasz Siebie pomóż swojej wątrobie, bo oczyszczanie to prawdziwa odnowa biologiczna całego organizmu - jak generalne sprzątanie mieszkania. W czasie kuracji należy starać się być spokojnym i wyluzowanym, stosując wyżej wymienione preparaty. Strach pierwszego razu może powodować skurcze przewodów żółciowych podczas oczyszczania.

Osoby które mają usunięty woreczek żółciowy winny się oczyszczać bezwzględnie, aż do usunięcia wszystkich złogów - powtarzając cykl co dwa tygodnie, a potem co pół roku. Jeśli masz pytania lub wątpliwości dzwoń w godzinach 10.00-18.00 w dni powszednie, a w soboty w godz. 10.00-16.00.Możesz równiesz do mnie napisać kliknij [email protected] lub dzwonić: telefon kom. 511-906-869, 728-309-809, stac. (058)736 62 62

Czy wiesz, że:

Każde oczyszczanie wątroby leczy inny zestaw alergii, co sugeruje jej podział na części, które pełnią różne funkcje. Całkowite usunięcie kamieni oznacza wyleczenie się ze wszystkich alergii, co może trwać i dwa lata. Zobacz zdjęcia po 17 oczyszczaniu, a jest to połowa wydalonej ilości.

Kamienie wątroboweOczyszczanie wątrobyKamienie - powiększ

Oczyszczanie wątroby z kamieni znacznie poprawia trawienie będące podstawą dobrego zdrowia. Znikają alergie, ból ramion i karku, nastąpi lepsze samopoczucie i więcej energii. Wątroba każdego z nas może mieć około 2.000 kamieni. Należy wielokrotnie oczyszczać wątrobę z częstotliwością dwutygodniową, do momentu gdy nie pojawią się już kamienie.

Kurację oczyszczania przeprowadzaj tylko wówczas, gdy organizm nie jest osłabiony (grypa, przeziębienie).Staraj się przestrzegać opisanych poniżej zasad postępowania w sposób rygorystyczny.

PRZYGOTOWANIE

Uwaga! Przed kuracją oczyszczania wątroby wskazana jest kuracja przeciw pasożytom, która polega na zastosowaniu preparatu ParaProteX (całe opakowanie, ale pozostawić 3 tabletki). Po kuracji przeciw pasożytom jesteś gotowy do oczyszczania wątroby.

Zestaw składników:Kwiat

Czas kuracji to dwa dni. Kurację planuj najlepiej zaplanować z piątku na sobotę (możesz jednak wybrać inne dni).Pierwszego dnia kuracji unikaj przyjmowania leków i witamin, które mogą zakłócać proces kuracji. Na dzień przed przerwij inne kuracje. Zjedz śniadanie, ale bez tłuszczu. Proponowany jadłospis to: chleb, miód, kasza bez tłuszczu, dżem, owoce, gotowane jarzyny, ziemniaki, płatki na wodzie (wszystko bez mleka i tłuszczu).To pozwoli nie obciążać wątroby pracą, cała energia skierowana zostanie na jej oczyszczanie. Możesz jeść i pić do godziny 14.00.Należy ściśle przestrzegać podanych godzin - etapów kuracji.[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] Następna>>