Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

Pasożyty w nas - przyczyną WIELU CHORÓB

Jak myślisz, dlaczego tak wielu z nas ciężko choruje, a nawet odchodzi, czy nie czas abyśmy wypowiedzieli wojnę pasożytom, stosując higienę wewnętrzna organizmu?

Nasze doświadczenia na końcu artykułu.PasożytSkuteczne zwalczanie pasożytów preparatami Calivita International. Witamy na naszej stronie, która poświęcona jest "nieproszonym gościom" - czyli pasożytom! Dowiesz się czym naprawdę są pasożyty, jaki mają wpływ na nasze życie, zdrowie i samopoczucie oraz jak się ich pozbyć dzięki sprawdzonym, naturalnym produktom CaliVita, które pomogły już wielu ludziom na całym świecie! Spróbuj również i Ty! Nie daj się zjeść żywcem.

nużeniecPasożyty żyją w każdej części naszego ciała: w płucach, mięśniach, stawach, wątrobie, przełyku, krwi, oczach, a także w mózgu.

A co mamy dziś w sobie, co przywieźliśmy być może z wycieczki egzotycznej, a co mamy rodzimego? Robaki obłe i tasiemce, przywry, bakterie oraz grzyby - to cała zbieranina obrzydliwych wampirów, pożerających naszą krew i tkanki przy milczącym przyzwoleniu oficjalnej medycyny. A my ludzie, zajęci swoimi sprawami, nie świadomi nie wyedukowani, nie wiemy, że możemy mieć pasożyty, niszczące w długiej perspektywie nasz komórki, tkanki i organy. Przecież mówi się nam, że tylko zwierzęta trzeba odrobaczać oczyszczać ludzi, którzy w ich obrębie przebywają już nie. Lekarz badając krew rojącą się od rzęsistków, chlamydii, toksoplazmy, leptospirów, mnóstwa zarodników, wirusów szuka tylko tego, co mu potrzebne jako specjaliście. Doszło do tego, że ginekolog nie widzi pasożytniczej flory w chorych kobiecych genitaliach, pulmunolog nie zauważa wielu geohelmintów w pęcherzykach płucnych, przeciwnie, wykształcenie zasłania mu oczy do tego stopnia, że plątanina glist i grzybów w płucach - nokardioza, mukormykoza, glistnica, paragonimoza - nie jest przez niego dostrzegana.

Jak myślisz, dlaczego tak wielu z nas ciężko choruje, a nawet odchodzi, czy nie czas abyśmy wypowiedzieli wojnę pasożytom, rozpoczynając odrobaczanie ?

STOPNikomu nie zależy na tym, by głośno mówić, że krew człowieka nie jest sterylna. Miliardy rzęsistków i chlamydii już dawno zamieniły ją w gęstą substancję, pełną jednokomórkowych pasożytów, którą serce z trudem przepompowuje po systemie krwionośnym w ciele człowieka. Zdrowie zmienia się wyjątkowo gwałtownie, jeśli pasożyty lamblie, przywra kocia, tęgoryjec dwunastnicy, motylica wątrobowa, toksoplazmy i olbrzymia ilość grzybów zamieszkują w wątrobie. Wątroba to podstawowy filtr krwi. Jeżeli jest wypełniony pasożytami, krew staje się ich środowiskiem odżywiania i transportu. Zmienia raptownie swój skład chemiczny na skutek działania produktów przemiany materii pasożytów. Zmiany te mogą być tak znaczące, że tworzą częste skurcze w przewodach żółciowych i w przewodzi trzustkowym, powodują skurcze jelit, zmieniają skład plazmy, a nawet wywołują objawy epilepsji.

Chcesz wiedzieć więcej zobacz film poniżej. Jestem zdania, że pozbywam się pasożytów, gdy zacząłem zgłębiać ten temat, jak należy to czynić, zastosowałem do tego elektroniczne metody diagnostyczne, wszelkie informacje oraz najnowsze odkrycia naukowe w zakresie parazytologii (kliknij) oraz wielowiekowe doświadczenie ludowych sposobów leczenia chorób. I muszę powiedzieć, szanowni lekarze: nie macie racji. Każdy, kto chce żyć bez pasożytów, może bez nich żyć. Wszyscy lekarze niezależnie od specjalizacji powinni głośno oświadczyć: Jestem pasożytem, skoro do tej pory nie zauważyłem, że 100% otwartych podczas sekcji zwłok pełno jest dużych robaków, nie wspominając już o pierwotniakach i jednokomórkowcach![ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] Następna>>