Produkty Ziemi Wody SłońcaPodwodne skarbymultiwitaminyProdukty roślinnekosmetyki

Artykuły

PARAPROTEX 100 tabl.
Pasożyty – robaki, bakterie, grzyby, wirusy – przez cały czas są obecne w naszym środowisku. Przez długi okres czasu atakują nas niepostrzeżenie, a o ich istnieniu dowiadujemy się dopiero wtedy, kiedy problem już zaistniał. ParaProteX uzupełnia codzienną dietę w składniki roślinne, które regulują pracę przewodu pokarmowego oraz wzmacniają odporność tak, byśmy mogli skuteczniej walczyć z „nieproszonymi gośćmi”.

Głównymi składnikami aktywnymi ParaProteX są rośliny, stosowane w medycynie ludowej już od tysiącleci:
- Owoc Rangoon creeper Roślina występująca w Indii. Jej liście wykorzystuje się do produkcji maści. W medycynie naturalnej jest on wykorzystywany dzięki swoim właściwościom antywirusowym i przeciwrobaczym.
- Wyciąg z berberysu zwyczajnego Posiada właściwości odkażające.
- Olej goździkowy Jego aktywny składnik – eugenol – to silny antyoksydant.
- Mirra Wzmacnia system immunologiczny, ochrania wątrobę przed toksycznymi substancjami oraz wspomaga jej funkcjonowanie. Zawartość potasu, sodu, krzemu oraz cynku wspomaga oczyszczanie organizmu z produktów ubocznych.
- Orzech włoski Jego aktywny składnik – junglan – pełni ważną rolę w ochronie przed pasożytami.
- Wyciąg z nasion z grejpfruta Posiadają silne właściwości antyseptyczne, jednocześnie nie niszczące przyjaznych bakterii jelitowych.
- Czosnek Bogaty w witaminy i składniki mineralne, pełni pożyteczną rolę w organizmie. W medycynie ludowej od wieków jest stosowany przeciwko pasożytom jelitowym.
- ParaProteX, dzięki swoim składnikom, wspomaga również proces trawienia. Może także okazać się niezwykle skuteczną pomocą w dietach oczyszczających.

UWAGA!
- Przyjmowanie składników roślinnych nie może zastąpić konsultacji oraz badania lekarskiego! W przypadku zauważenia obecności pasożytów w organizmie, udaj się natychmiast do lekarza!

Skład:
Rangoon Creeper Fruit 150 mg Nasiona Komosy piżmowej 100 mg Ekstrakt z berberysu zwyczajnego (std. 6% alkaloidów) 50 mg Żywica balsamowca mirra 50 mg Olej z goździków korzennych 50 mg Ekstrakt z kory Pau d'Arco 50 mg Orzech czarny 37.5 mg Olej z orzecha włoskiego 37.5 mg Ekstrakt z nasion grapefruita 25 mg Czosnek 12.5 mg
Cena Klubowa: 111.90 zł
Cena Sprzedaży: 149.00 zł

Roslinne